, ewgeni iwanow

ewgeni iwanow

ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ I CIAŁO.

Temat: Polska-Brazylia Mecz finałowy miszczostw świata!!
...kiwnął z drugiej piłki w aut. Dwa punkty przewagi zdobyliśmy dzięki blokowi Michała Winiarskiego na Władimirze Nikołowie. W kolejnej akcji wielki gwiazdor bułgarskiej ekipy, Matej Kazijski, zaatakowa w aut i było 15:12. Po drugiej przerwie technicznej Winiarski zdobył punkt serwisem, a w końcówce nasza przewaga jeszcze wzrosła dzięki błędom rywali - Nikołow przekroczył linię 3. metra przy ataku i prowadziliśmy 22:17. Przy piłce setowej Ewgeni Iwanow nie skończył ataku z krótkiej, a w odpowiedzi Mariusz Wlazły skutecznie zaatakował ze skrzydła i wygraliśmy pierwszego seta 25:20. Drugiego seta Polacy rozpoczęli od mocnego uderzenia i szybko wyszli na prowadzenie 4:1, gdy Świderski potężnie uderzył z drugiej linii. Na pierwszą przerwę techniczną schodziliśmy prowadząc 8:4, a tuż po przerwie libero Bułgarów, Teodor Salparow, przyjął zagrywkę za siebie, a Kazijski...
Źródło: forum.otserv.pl/index.php?showtopic=3654

Temat: Transfery 2007/2008-dyskusja
siatka.org pisze: Tak, potwierdzam, zagram w Jastrzębiu - mówi środkowy bloku, Ewgeni Iwanow. Podpisu pod umową jeszcze nie ma, ale jak przyznaje sam zawodnik więcej niż pewne jest, że dwóch Iwanow'ów spotka się w jednym zespole
Źródło: forum.e-siatka.pl/viewtopic.php?t=922

Temat: LM 06/07 występy Skry
...Niezbyt długo, gdyż stanie 23:22 przy próbie kiwki zablokowany został Daniel Lewis i znów był remis. W nerwowej końcówce lepsza okazała się Skra, wygrywając 27:25. 2. set: w drugim secie zawodnicy Skry Bełchatów zagrali niestety bardzo źle. Już na początku Dan Lewis zaatakował w aut, a chwilę potem sędzia dopatrzył się dotknięcia siatki u Macieja Dobrowolskiego. Dwupunktowa przewaga Lewskiego utrzymywała się przez kilka minut, ale gdy Ewgeni Iwanow i Mariusz Wlazły zablokowali Ananiewa i był remis 10:10 wydawało się, że mistrzowie Polski opanowują sytuację. Stało się zupełnie inaczej. Bułgarzy wznocnili zagrywkę, asami serwisowymi popisywali się Jordanow, Gajdarski i Ananiew, a zawodnicy Skry nie potrafili odpowiedzieć tym samym. Co więcej - stracili skuteczność w ataku. Lewski prowadził 14:10, 17:11 i 23:17. W końcówce kolejnego asa dołożył Jordanow i...
Źródło: forum.e-siatka.pl/viewtopic.php?t=498

...walka o Final Four IECL oraz ponowna obrona Pucharu i Mistrzostwa Polski. W trakcie rozmów pozostaje Marcel Gromadowski. Szanse na jego przyjście oceniane są na 50 %. Wszystko powinno się rozstrzygnąć w ciągu kilku najbliższych dni. Zarząd klubu pragnie poinformować, iż jeżeli nie będzie przeszkód formalno-prawnych zostaną podjęte rozmowy z Danielem Plińskim. Gdyby jednak rozmowy nie doszły do skutku, w kręgu zainteresowań pozostaje Ewgeni Iwanow i Tomas Hoff. siatka.org