, ewa gorska

ewa gorska

ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ I CIAŁO.

Temat: Gościniecki, Kujawski - Kujawy
Poszukuję informacji o potomkach następujących osób: Ewa Górska i Maksymilian Gościniecki (Nożyczyn i Wola - parafia Siedlimowo), Marcjanna Górska i Józef Kujawski (Siedlimowo). Pozdrawiam Jarek
Źródło: wtg-gniazdo.org/forum/viewtopic.php?t=552

Temat: X kolejka 13.05
LKS Dragon Miszkowice - LUKS Ziemia Lubińska 0:4(0:1) Brzydki mecz,bardzo silny wiatr nosił piłkę gdzie chciał. Bramki:Ewelina Glapiak 2, Ewa Górska i Marta Mędrek.
Źródło: pilkakobieca.com.pl/forum/viewtopic.php?t=458

Temat: Nemiroff
...przeciwko sobie lub Twojemu "dziecku". Dobrze, Âże nadal to "dziecko" (Armwrestling i FAP) traktujesz z uczuciem!! Ale jak ktos wyciÂąga rĂıźkĂıź do wózka z niemowlakiem - to nie zawsze chce je udusiĂŚ!! MoÂże czasem tylko pogÂłaskaĂŚ i poprawiĂŚ koÂłderke!! Nie chodziÂło mi o transmisje w internecie, TYLKO o podanie wyników!! A to na bie¿Ă‚ąco napewno miaÂła Ewa Górska z Press office, a na kwadrans lub 30 minut po zawodach na 100% miaÂła gotowÂą listĂıź!! ChociaÂżby dla mediów - bo taka jest rola PRESS OFFICE !!! I tylko DOPOMINAÂŁEM SIÊ O TE WYNIKI KOÑCOWE!!! - PEÂŁNÂĄ LISTÊ UCZESTNIKÓW I ZAJÊTYCH MIEJSC!! A Âże jest taka CHORA cena za dostĂıźp do netu - to teÂż jest proste rozwiÂązanie, o którym i Ty i Marcin, czy ktokolwiek...
Źródło: armpower.net/forum_polish/viewtopic.php?t=103

Temat: Sparingi
Czekajćąć‟c na opóŸniajćąć‟cćąć‟ się ligę,w niedzielę 23.04 TW MOSiR Bolesławiec podejmował w meczu sparingowym (2x35 minut) LUKS Ziemia Lubińska.Obaj trenerzy dali szansę na więcej gry zawodniczkom rezerwowym,a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ziemi L. 1:0(1:0).Jedynćąć‟ bramkę zdobyła Ewa Górska.
Źródło: pilkakobieca.com.pl/forum/viewtopic.php?t=207

Temat: artykuły prasowe dotyczące PNK
Artykuł o zespole Ecoren Ziemia Lubińska + krótkie wywiady z piłkarkami ( Ewą Górską i Katarzyną Kowalczyk). Tekst autorstwa p. Joanny Szczepaniak ukazał się w lutowym numerze pisma "Forza Zagłębie", wydawanego przez władze klubu Zagłębie Lubin.
Źródło: pilkakobieca.com.pl/forum/viewtopic.php?t=439

Temat: Tapicer samochodowy
Michal90 jesli moze byc Gdynia to polecam tego "Auto-Tapicer" Firma Handlowo-Usługowa Ewa Górska Kontakt Gdynia, ul. Łowicka 27, tel. 058 6647016 a co do ceny nie powiem,najlepiej sie sam dogadaj
Źródło: froum.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?t=68703

Temat: III kolejka 22/23.09.2007
Sarnowianka Sarnowa - ECOREN Ziemia Lubińska 0:6 bramki dla Lubina: Ewa Górska, Monika Cieśla, Ewa Moroch, Iwona Potoniec 3
Źródło: pilkakobieca.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1002